• In English
 • Сергій Яровий: Фінал Ліги чемпіонів відвідає понад 50 тисяч уболівальників
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 17 квітня 2018 року о 13:05

  Перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що на проведення фіналу Ліги чемпіонів Україна очікує прибуття понад 50 тисяч вболівальників.

  Відповідно правоохоронні органи повинні ефективно спланувати всі безпекові заходи.

  «Наприкінці травня Україна прийматиме, без перебільшення, один з наймасштабніших міжнародних заходів цього року – фінал Ліги чемпіонів УЄФА. Ці матчі столиця зустрічатиме: 24 травня на стадіоні «Динамо» ім. В.Лобановського – фінал Ліги Чемпіонів серед жінок, а 26 травня на НСК «Олімпійський» – фінал Ліги чемпіонів. При цьому саме останній потребуватиме найбільш посиленої уваги з боку поліції, адже його прогнозовано відвідає понад 50 тисяч іноземців», - сказав Сергій Яровий.

  Перший заступник Міністра зазначив, що більшість уболівальників приїжджатимуть до України неорганізовано. Окрім фанатів, які безпосередньо відвідають НСК «Олімпійський», футбольні функціонери не виключають прибуття до 5 тисяч прихильників кожної з команд, які відвідають столицю без квитків для підтримки команди на території «Фестивалю чемпіонів» або так званої фан-зони.

  «Починаючи з 21 травня, керівникам усіх головних управлінь необхідно перевести діяльність Ситуаційних центрів у надзвичайний (позаплановий) режим роботи. Окремо фокусую увагу на цьому керівників поліції прикордонних регіонів. Адже близько половини іноземних уболівальників подорожуватиме наземними видами транспорту. В цих областях необхідно додатково розгорнути роботу «локальних» оперштабів. У першу чергу це стосується автомобільних, залізничних пунктів пропуску через державний кордон, а також міжнародних аеропортів «Львів», «Одеса» та «Харків»», - сказав Сергій Яровий.

  Він наголосив, що на період проведення матчів, окрім сил поліції з інших регіонів, до охорони публічного порядку також будуть залучені близько трьох тисяч нацгвардійців.

  Сергій Яровий зазначив, що перед футбольними матчами абсолютно всі підрозділи пройдуть спеціальні і командно-штабні навчання, а також до зазначених навчань будуть залучені сили та засоби навчальних закладів МВС, Нацгвардії, Держприкордонслужби, ДСНС та Міграційної служби.