• In English
 • Правоохоронці і громада мають об'єднати зусилля заради безпеки дітей, - глава Нацполіції
  Національна поліція України, опубліковано 04 листопада 2021 року о 15:48

  Поліція, керівництво ОТГ і освітяни мають звернути увагу на те, щоб громадяни могли не боятися за власних дітей, а ті почувалися безпечно. Тож одним з елементів безпеки може стати впровадження систем відеоспостереження, адже такі системи є превенцією злочинів. Про це Голова Національної поліції Ігор Клименко заявив сьогодні, 4 листопада, на брифінгу в рамках форуму «Україна-30. Безпечна громада».

  За його словами, в Нацполіції триває розвиток проекту «Поліцейський офіцер громади». Він розпочався у 2019 році і є одним з найбільш успішних в роботі відомства. Цей проект триває вже три роки і є основою безпеки в громадах.

  «Ми сьогодні говорили саме про базис та фундамент безпеки в громадах. Поліцейський офіцер громади разом з керівництвом територіальної громади - це ті люди, які здатні, мають всі можливості, щоб безпечне середовище функціонувало на території тієї чи іншої територіальної громади», - наголосив Ігор Клименко.

  Голова Національної поліції також зазначив, що запровадження інституції поліцейського офіцера громади дало змогу зменшити кількість злочинів в об’єднаних громадах, мінімізувати практично до нуля скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. Крім того, впровадження системи відеоспостереження на територіях ОТГ має превентивний характер та сприяє розкриттю злочинів.

  Водночас Ігор Клименко звернув увагу учасників заходу на необхідність забезпечення безпеки дітей. За словами Голови Національної поліції України, поліцейські офіцери громади, керівництво громад і освітяни мають звернути увагу на протидію злочинності серед дітей, а також на їхню безпеку.

  «Наша головна мета — щоб люди могли спокійно вийти на вулицю, і щоб батьки не переживали за дітей, які пішли гуляти», - підкреслив Ігор Клименко.