• In English
 • Повноцінна реінтеграція ветеранів та їхніх родин сприятиме відновленню України, – Олександр Порхун
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 26 лютого 2024 року о 09:05

  Повноцінна реінтеграція ветеранів та їхніх родин сприятиме відновленню України, - зазначив виконуючий обов'язки Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун під час свого виступу на форумі “Україна. Рік 2024”.

  Він наголосив, що ветеранська політика є важливою складовою національної безпеки та оборони України. Адже, за прогнозами, після перемоги понад півтора мільйона військових повернуться до цивільного життя. Разом з ними до миру повертатимуться і їхніх сім’ї, а також родини загиблих та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України.

  “Команда Мінветеранів сповідує принцип відновлення України через відновлення людей. Фізично, ментально, інформаційно. Саме тому ветеранська політика потребує кардинальних змін. Мінветеранів – це історія не лише про пільги, а про життя та його сенси, а також про потреби та можливості. Про лідерство, якісне адвокатування змін та їх імплементацію, про стимули та інструменти”, – зазначив Олександр Порхун.

  Він підкреслив, що держава разом з громадами та суспільством має взяти відповідальність за якісну реінтеграцію українських Захисників і Захисниць, які повертаються з війни до мирного життя. Так само, як вони взяли відповідальність за рідну країну, коли стали на її захист зі зброєю в руках.

  “Тому маю зобов’язання через відкриту ветеранську політику з новими підходами повернути повагу до ветерана і повернути довіру ветеранів й ветеранок до Міністерства. Наш голос має бути гучнішим. Дякую за довіру! Слава Україні”, – наголосив Олександр Порхун.