• In English
 • 8 березня 2024 року відбудеться публічний звіт Голови Державної служби України з питань праці
  опубліковано 26 лютого 2024 року о 09:02

  8 березня 2024 року відбудеться публічний звіт Голови Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери.
  Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Держпраці у 2023 році.

  Регламент заходу:
  09.00 – 09.20 – презентація публічного звіту;
  09.20 – 09.40 – запитання та відповіді.

  Запрошуємо до участі в заході представників громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

  Місце проведення: з міркувань безпеки в умовах дії воєнного стану захід відбудеться у форматі відеоконференції за допомогою сервісу ZOOM, з урахуванням правил безпеки під час повітряної тривоги.

  Відповідальний структурний підрозділ: сектор з питань міжнародних зв’язків та комунікації.

  Контактна особа: Баришевська Оксана Леонідівна, тел.: (044) 289-61-36, pressdnop@gmail.com. Акредитація обов’язкова і здійснюється до 16:00 год. 07 березня 2024 року шляхом надсилання інформації про учасників (ПІБ, місце роботи, посада, контактний номер телефону, електронна поштова скринька) на електронну адресу: pressdnop@gmail.com. У день проведення заходу акредитовані учасники отримають на вказані ними електронні адреси посилання для приєднання до відеоконференції.

  Матеріали звіту