• In English
 • Понад мільйон гривень надійшло минулого місяця до сільських рад Черкащини за результатами земельних торгів

  У липні цього року за підсумками електронних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в Черкаській області, продано права оренди на 37 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 199,2 га, термін оренди – 7 років. Ділянки розташовані в Драбівському, Жашківському, Золотоніському й Монастирищенському районах Черкаської області.

  Найдорожче продано право оренди земельної ділянки площею 44,7 га в адмінмежах Левченківської сільської ради Драбівського району Черкаської області. Розмір річної орендної плати зріс до 182,37% від нормативної грошової оцінки землі та становить 587,6 тис. грн (стартова вартість оренди ділянки 25,78 тис. грн – 8% від нормативної грошової оцінки).

  За результатами торгів до сільських рад Черкащини, в адмінмежах яких розташовані зазначені земельні ділянки, переможці торгів разом сплачуватимуть понад 1 млн 110 тис. грн щороку.

  Довідково

  Електронні торги проводять відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 688 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».