• In English
 • Мінветеранів: «Ветеранський намет» буде представлено на 26-му Львівському форумі видавців
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 27 серпня 2019 року о 14:21

  Унікальний простір ветеранської літератури «Ветеранський намет» стане однією з локацій Львівського форуму, який відбудеться 18-22 вересня.

  «Наразі триває підготовка до представлення «Ветеранського намету» у Львові. Але вже точно можна сказати, що там буде зібрана максимальна кількість книжок наших авторів-ветеранів, також буде представлено чимало новинок, які зовсім нещодавно вийшли з друку. Крім того, запланована низка цікавих і навіть дещо провокативних дискусій від наших учасників бойових дій про речі, які не завжди потрапляють на сторінки книги й чому так відбувається», – розповів заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко.

  Міністерство у справах ветеранів та волонтери «Ветеранського намету» запрошують всіх львів’ян та гостей міста завітати на локацію, ознайомитись з асортиментом та придбати собі книжки про події на сході України та українських захисників і захисниць.

  Крім того, до участі в «Ветеранському наметі» запрошуються автори. Як і раніше, умови участі в Наметі лишаються незмінними: ви є ветераном, волонтером або внутрішньо переміщеною особою, ви видали книгу про бойові дії, війну та все, що з нею пов’язано. Для участі необхідно традиційно заповнити гугл-форму /за посиланням/ (зареєструватись потрібно до 3 вересня).

  В програмі «Ветеранського намету» заплановані зустрічі відвідувачів із авторами книг, автограф-сесії та ще багато цікавого.