• In English
 • Понад 7,4 млн грн орендної плати отримуватимуть місцеві ради Миколаївщини завдяки земельним торгам, проведеним у 2018 році
  Державна регуляторна служба України, опубліковано 05 вересня 2018 року о 11:29

  З початку 2018 року Головне управління Держгеокадастру в Миколаївській області провело 44 земельні аукціони із продажу права оренди земельних ділянок.

  За результатами торгів передано в користування 96 земельних ділянок загальною площею 2 265,85 гектара. Стартова  ціна продажу права оренди земельних ділянок склала 2 млн 595 тис. грн, що становило 8% від нормативної грошової оцінки земель.

  У ході проведення торгів орендна плата зросла до 7 млн 430 тис. грн, що склало у середньому 23% від нормативної грошової оцінки або в грошовому еквіваленті – 3 тис. 300 грн за 1 га. Ці кошти щорічно надходитимуть до місцевих бюджетів Миколаївщини, в адміністративних межах яких розташовані земельні ділянки.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.