• In English
 • Понад 5 тисяч учасників АТО отримали у власність земельні ділянки у Житомирській області

  Від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції і до сьогодні у Житомирській області військові завершили процес оформлення у власність 5 026 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджено на земельні наділи загальною площею 5 844 гектари.

  Найбільшу кількість земельних ділянок передали у власність військовим у Житомирському (900 - загальною площею 277 га), Чуднівському (894- загальною площею 1 762 га) та Андрушівському (613 - загальною площею 1 197 га) районах Житомирської області.

  Загалом за цей період до Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області та органів місцевого самоврядування регіону із заявами про отримання земельних ділянок звернулись 18 004 учасники АТО. За результатами розгляду заяв військові отримали 9 357 дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 10 205 гектарів.

  Довідково

  На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.