• In English
 • Понад 3 млн гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у травні 2019 року на Полтавщині

  На земельних торгах, організованих та проведених Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області у травні 2019 року, аграрії придбали права оренди на 24 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані на території Решетилівського, Миргородського, Пирятинського, Хорольського, Лохвицького, Зіньківського, Великобагачанського, Козельщинського, Диканського, Полтавського, Гребінківського та Чутівського районів Полтавської області.

  Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 313 гектарів. Ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки площею 9 га, 21,5 га, та 14,86 га, які розташовані на території Сасинівської сільської ради Пирятинського району, Андріївської сільської ради Хорольського району та М’якенківської сільської ради Решетилівського району Полтавської області, де стартова ціна піднялася до 155,94%, 84,18% та 54,36% від нормативної грошової оцінки відповідно.

  В результаті торгів, за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Решетилівського, Миргородського, Пирятинського, Хорольського, Лохвицького, Зіньківського, Великобагачанського, Козельщинського,  Диканського, Полтавського, Гребінківського та Чутівського  районів Полтавщини щорічно буде надходити орендна плата у розмірі понад 3 млн гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».