• In English
 • Полтавські аудитори за січень 2019 року відшкодували втрат на 1,3 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 26 лютого 2019 року о 09:21

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за результатами завершених у січні 2019 року ревізій виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 2,1 млн грн. Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 1,3 млн грн та забезпечено наповнення бюджетів на 0,4 млн грн.

  До установ, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, застосовано три фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою усунення порушення майже на 1 млн грн, повідомили у прес-службі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

  За порушення законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності 6 посадових осіб та 1 особу до дисциплінарної відповідальності.

  Правоохоронним органам на розгляд передано матеріали трьох ревізій.

  За результатами завершених 3 державних фінансових аудитів керівникам надано 30 пропозицій, 8 з них виконано.

  У січні поточного року фахівці Управління завершили 19 моніторингів закупівель, за результатами яких встановлено порушень на суму майже 35 млн грн.

  Попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на суму майже 2,4 млн грн шляхом відміни торгів та розірвання договорів, укладених за результатами проведених з порушенням законодавства процедур закупівель.