• In English
 • Підрозділи МВС переведені у посилений режим несення служби з нагоди 27-Ї річниці Незалежності
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 22 серпня 2018 року о 13:48

  У зв’язку із проведенням масових заходів правоохоронці працюють у посиленому режимі. На будь-які спроби провокацій буде жорстка відповідь. Про це сьогодні, 22 серпня, повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

  «Заплановано понад тисячу урочистостей за участі 700 тисяч громадян. Для проведення публічних заходів під час святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України МВС залучатиме всі свої підрозділи. Працюватимуть посилені патрулі, антиконфлікті групи, кінологи та вибухотехніки, інші підрозділи Національної поліції та військовослужбовці Нацгвардії. Розстановка сил та засобів здійснюватиметься відповідно до оперативної ситуації», - сказав Сергій Яровий.

  Перший заступник Міністра внутрішніх справ нагадав, що відсьогодні підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби.

  «Ми постійно проводимо моніторинг оперативної ситуації та готові до будь-якого розвитку подій. Для відстеження оперативної ситуації розгорнуті ситуаційні центри. У нас є повна картина – від ситуації на кордоні до ситуації у місцях проведення масових заходів. На будь-які спроби провокацій буде жорстка відповідь», - запевнив він.

  Окремо Сергій Яровий звернув увагу на відповідальність, яка лягає у ці дні на плечі кожного з правоохоронців.

  «Особовий склад має чітко розуміти свої завдання. Ми усвідомлюємо рівень терористичної загрози, наміри дестабілізувати ситуацію й показати, що українські правоохоронці не спроможні забезпечити безпеку», – додав перший заступник Міністра.

  Заступник голови Національної поліції - начальник Головного управління поліції міста Київ Андрій Крищенко повідомив, що у столичної поліції є всі необхідні сили та засоби.

  «Ми повністю усвідомлюємо свою відповідальність. Посилені заходи безпеки будуть не лише у місці проведення параду військової техніки, а й у всіх місцях масового перебування громадян», - додав він.

  Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін поінформував, що рятувальні підрозділи також знаходяться у режимі повної готовності.

  «Безпосередньо на об’єктах проведення заходів по всій території країни чергуватиме пожежно-рятувальна техніка та особовий склад. У випадку виявлення невідомих предметів - на чергуванні знаходяться піротехніки», - сказав він.

  Заступник командувача Національної гвардії з громадської безпеки Валерій Бондар повідомив, що військовослужбовці вже пройшли настановчий інструктаж.

  «Командирів проінструктовано самостійно приймати рішення на місцях несення служби. На в’їзді до Києва встановлені контрольно-пропускні фільтраційні пункти», - додав він.

  Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що до забезпечення публічного порядку на День незалежності будуть залучені 30 тисяч працівників підрозділів МВС.