• In English
 • Підрозділи фінансової розвідки України та Австрії поглиблюють співпрацю
  Державна служба фінансового моніторингу України, опубліковано 01 лютого 2019 року о 12:43

  Голова Державної служби фінансового моніторингу України Ігор Черкаський підписав з Директором Підрозділу фінансової розвідки Республіки Австрія Йоханесом Пехамом Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

  Так, Держфінмоніторинг і Підрозділ фінансової розвідки Республіки Австрія закріпили спільний інтерес до сприяння переслідуванню осіб, підозрюваних у легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванні тероризму та фінансуванні розповсюдження зброї масового знищення.

  Підписаним спільним документом про співпрацю, зокрема, закріплено процедури:

  - обміну інформацією про фінансові операції, які можуть бути пов'язані з підозрою у легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення;

  - захисту такої інформації, її поширення та передачі відповідним компетентним органам.

  Як підкреслив Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський: «Підписання Меморандуму про співпрацю з ПФР Республіки Австрія є наглядним прикладом поглиблення співпраці Держфінмоніторингу з європейськими партнерами. Укладання Україною меморандумів про співпрацю сприяє зміцненню глобальних зусиль, які вживаються міжнародним співтовариством у сфері протидії відмиванню коштів, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

  Наразі Держфінмоніторингом укладено 77 міжнародних угод щодо співробітництва з підрозділами фінансових розвідок іноземних держав.