• In English
 • Ірина Фріз: Ветеранам потрібно дати можливість отримати вищу освіту та будувати своє майбутнє
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 01 лютого 2019 року о 12:50

  Ветеранам потрібно дати можливість отримати вищу освіту та будувати своє майбутнє. Про це заявила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час робочої поїздки на Чернігівщину.

  Під час обговорення співпраці із представниками місцевої влади окремо зупинилися на питанні надання можливостей ветеранам отримати освіту чи пройти перекваліфікацію.

  «Ми вивчаємо успішний досвід областей щодо забезпечення ветеранів і житлом, і правом на безкоштовну освіту, в тому числі, на другу освіту. Готові ділитися таким досвідом з вами. Чимало ветеранів – це саме молоді люди. Нам потрібно дати їм можливість повернутися до нормального життя і брати активну участь в розбудові держави», – наголосила Ірина Фріз під час зустрічі з представниками місцевої влади.

  Під час зустрічі також йшлося про забезпечення права ветеранів на отримання земельних ділянок, зокрема для сільськогосподарської діяльності. Очільники області – Голова облдержадміністрації та Голова обласної ради – запевнили Міністра, що готові до співпраці, зокрема перейняти досвід колег з інших областей.

  В результаті зустрічі Ірина Фріз підписала Меморандум про співпрацю з Головою Чернігівської обласної державної адміністрації Олександром Мисником та Головою Чернігівської обласної ради Ігорем Вдовенком. Тристоронній Меморандум має допомогти у взаємодії та координації діяльності сторін, аби спільними зусиллями досягати позитивного результату в реалізації прав та соціальних гарантій ветеранів та членів їхніх сімей.