• In English
 • Підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між Міністерством у справах ветеранів України та МБО «Фонд Східна Європа»
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 27 червня 2019 року о 11:39

  Підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між Міністерством у справах ветеранів України та МБО «Фонд Східна Європа».

  «Ми співпрацюватимемо у сфері підвищення якості надання державних послуг, зокрема, ветеранам війни та членам їхніх сімей, родинам загиблих та учасниками Революції Гідності. Також маємо спільно діяти у питанні залучення громадськості до процесів розробки та прийняття управлінських рішень, покращення публічно-приватного діалогу», - повідомила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

  Відповідно до документа, планується робота у напрямку психосоціальної адаптації, створення форм для перепрофорієнтації ветеранів та розробка й впровадження нових соціальних послуг відповідно до результатів спільних досліджень. Меморандум також передбачає роботу щодо підвищення конкурентоспроможності ветеранів на ринку праці. Йдеться про проведення навчальних семінарів, покращення доступу до здобуття освіти, знань та навичок.

  Крім іншого, МБО «Фонд Східна Європа» надаватиме допомогу щодо розбудови інституційної спроможності Мінветеранів, навчання та підвищення кваліфікації працівників Міністерства.