• In English
  • На Миколаївщині більше 55% витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки замовлено онлайн

    З початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області видали 43 358 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих на територіях Снігурівського (7 971), Новоодеського (5 847) та Березанського (4 758) районів Миколаївської області.

    Із загальної кількості документів 24 065 витягів (55,5%) надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн. Через Центри надання адміністративних послуг надано 19 793 витяги.

    Довідково

    Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні й даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також під час розробки показників і механізмів економічного стимулювання.