• In English
 • Лікар отримав свободу у виборі тем, змісту і формату підвищення кваліфікації, - Олександр Лінчевський
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 27 червня 2019 року о 11:16

  Вийшов новий номер Дайджесту - про безперервний професійний розвиток лікарів, - повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

  У новому номері національної медичної стіннівки - про зміни у системі безперервного розвитку лікарів, які вступили в дію 5 квітня 2019 року.

  Заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський виділяє три риси нової системи безперервного професійного розвитку: визнання, підтримка, чесність.

  “Держава визнає те навчання, яке хоче проходити лікар: тренінги, школи, стажування, онлайн-курси, курси навчання за кордоном. Лікар отримав свободу у виборі тем, змісту і формату підвищення кваліфікації. Більше того, він може проходити курси і семінари не за своїм профілем, а робити це відповідно до потреб у своєму вдосконаленні, які відчуває сам”, - пояснює заступник Міністра.

  МОЗ розбирає докладно нові принципи, за якими будуть атестуватися лікарі в цьому році і починаючи з січня 2020 року.

  Також у Дайджесті успішні провайдери освітніх послуг розповідають про свій досвід і можливості, які надають їхні навчальні програми для лікарів.

  Крім того, у новому номері стіннівки є пояснення, як лікарям отримати кваліфікаційний електронний підпис працівника закладу і для чого це потрібно.

  МОЗ закликає фахівців надсилати запитання на адресу digest.moz@gmail.com. Відповіді на них можна прочитати в наступних числах Дайджесту.

  Шістнадцятий випуск Дайджесту вже надіслали медичним департаментам й управлінням, які мають поширити його у закладах охорони здоров’я. Крім того, Дайджест можна скачати на сайті МОЗ за посиланням нижче, а також можна підписатися і отримувати Дайджест на свою персональну скриньку: http://eepurl.com/dckP0D.

  Переглянути всі випуски Дайджесту можна в розділі "Медичним працівникам": Дайджест змін у системі охорони здоров’я.