• In English
 • Підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством закордонних справ України та Офісом Амбасадора відновлювальної енергії Руслани Лижичко
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 22 серпня 2018 року о 15:17

  22 cерпня 2018 року в МЗС відбулася церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством закордонних справ України та Офісом Амбасадора відновлювальної енергії Руслани Лижичко у сфері просування відновлювальної енергії.

  Метою Меморандуму є сприяння розвитку «зеленої» енергетики в нашій країні, залученню іноземних інвестицій, інтеграції України до міжнародних проектів та використанню новітніх технологій і розробок у цій сфері.

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив переконання, що cпільна робота МЗС та Амбасадора відновлюваної енергії Руслани Лижичко слугуватиме якнайповнішому використанню потенціалу альтернативної енергетики в Україні, розширенню міжнародного співробітництва у сфері «зеленої» економіки.

  На церемонії був також присутній Президент організації Energy Watch Group Ганс-Йозеф Фелль, який повідомив про плани організації укласти з  Офісом Амбасадора відновлюваної енергії аналогічний Меморандум.