• In English
 • ПФУ: Як записатись на проходження ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку
  Пенсійний фонд України, опубліковано 15 грудня 2023 року о 09:10

  Порядок встановлення територіальним органом Пенсійного фонду України особи одержувача пенсії, щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці, інших соціальних виплат шляхом відеоконференцзв’язку затверджений постановою правління Пенсійного фонду України 20 листопада 2023 року за № 49-2 та зареєстрований у Міністерстві юстиції України 5 грудня 2023 року за № 2111/41167.

  Подати заяву на ідентифікацію у режимі відеоконференцзв’язку можна одним із зручних способів:

  • через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України шляхом заповнення відповідного електронного бланка

  АБО

  • за допомогою засобів телефонного зв’язку через Контакт- центр Пенсійного фонду України.

  Щоб записатись на проходження  ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку через веб-портал Пенсійного фонду України необхідно виконати наступні кроки:

  Крок 1. Зайдіть на веб-портал електронних Послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/

  • У верхній частині екрану оберіть вкладку “Ідентифікація у режимі відеоконференцзв’язку” та натисніть на неї.

   2 1 1024x742

   Крок 2. У формі, що з’явиться на екрані, заповніть всі поля, позначені зірочкою. Виконайте зазначені на екрані вказівки.

   2 1024x613

  •  Заповніть особисті дані; дані документу, що посвідчує особу; вкажіть адресу електронної пошти та номер телефону (для отримання зворотного контакту від фахівців Пенсійного фонду); з випадаючого списку оберіть спосіб проведення відеоідентифікації через один із запропонованих додатків: Google Meet, Signal, Skype, Telegram, Viber, WhatsApp, Zoom; за необхідності, вкажіть вид послуги, яку необхідно забезпечити під час відеоідентифікації (перекладач жестової мови, фізичний супровід персонального асистента або помічника, тощо), дайте згоду на передачу даних та натисніть “Подати заяву“.
  • До заяви можуть бути додані (у вигляді прикріплених файлів) ідентифікаційні документи: паспорт, пенсійне посвідчення, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, свідоцтво про народження, трудова книжка тощо озмір кожного файлу не повинен перевищувати 1 Мб).

  Зверніть увагу!

  В інтересах малолітніх або неповнолітніх осіб, недієздатних осіб, осіб, дієздатність яких обмежено, заяви подаються батьками, усиновлювачами, батьками-вихователями, прийомними батьками, патронатними вихователями, опікунами, піклувальниками.

  Щоб подати заяву за допомогою засобів телефонного зв’язку потрібно виконати такі дії:

  Крок 1. Зателефонуйте на один із номерів Контакт-центру Пенсійного фонду України:

  0800 503 753

  (044) 281-08-70

  (044) 281 08 71

  Крок 2. Після з’єднання, дотримуйтесь озвучених вказівок: із переліку, запропонованих питань, оберіть “Питання щодо виплати пенсій та ідентифікації“ та натисніть цифру 3 на клавіатурі телефону.

  Крок 3. Надайте оператору відповіді на питання для заповнення заяви на ідентифікацію, в тому числі, адресу електронної пошти та номер телефону (для отримання зворотного контакту від фахівців Пенсійного фонду).

  Важливо!

  Після подачі заяви на проходження  ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку (будь-яким із зазначених способів), з вами зв’яжеться уповноважений працівник органу Пенсійного фонду України для узгодження часу та способу проведення відеоідентифікації.

  Відеоідентифікація здійснюється протягом 30 календарних днів, але не раніше 10 робочих днів з дати подання заяви (звернення).