• In English
 • Павло Розенко закликав Державу Кувейт не підтримувати окупаційну владу Криму жодними контактами
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 08 листопада 2018 року о 11:41

  Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко закликав Державу Кувейт не підтримувати окупаційну владу Криму жодними політичними, економічними або гуманітарними контактами.

  «Військове вторгнення Росії та анексія українських територій принесли багато страждань мирному населенню регіонів Криму, Донецької та Луганської областей. В окупованому Росією Криму проживає близько 250 тис. кримських татар. Російська окупаційна влада жорстоко порушує їх освітні, релігійні, мовні та інші права. Ситуація в Криму погіршується. Ми звертаємося до Держави Кувейт не підтримувати окупаційну владу Криму жодними політичними, економічними або гуманітарними контактами, оскільки це є грубим порушенням норм міжнародного права», - сказав він у ході зустрічі з  Прем’єр-міністром Держави Кувейт шейхом Джабером Аль-Мубараком Ас-Сабахом.

  «Я також звертаюся до Кувейту з проханням використати всі наявні в його розпорядженні можливості, щоб полегшити долю наших мусульманських співвітчизників - кримських татар - та захистити їхні права», - підкреслив Павло Розенко.

  Віце-прем’єр-міністр України подякував Уряду Кувейту за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

  У ході зустрічі сторони також обговорили питання двостороннього співробітництва України та Кувейту у сфері торгівлі, інвестицій, охорони здоров’я тощо.