• In English
 • Бюджети Запорізької області отримали більше 387 тис. грн відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв

  З початку поточного року у Запорізькій області нараховано 387,11 тис. грн втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Всі нараховані кошти надійшли до бюджетів місцевих рад регіону.

  На сьогодні з цих коштів використано 33,69 тис. грн на проведення інвентаризації земель.

  Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Запорізької області акумульовано 9,19 млн грн, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. З них 302,93 тис. грн – на рахунку обласної ради, 1,11 млн грн – на рахунках міст обласного підпорядкування, 976,47 тис. грн – на рахунках районних рад та 6,8 млн грн – на рахунках міських, селищних, сільських рад.

  Довідково

  Відповідно до статті 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм і проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.