• In English
 • Павло Розенко: За підсумками 8 місяців 2018 року товарообіг між Україною та Кувейтом збільшився майже у 2,5 раза
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 22 жовтня 2018 року о 13:52

  22 жовтня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося засідання української частини Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва.

  Учасники засідання зосередилися на обговоренні питання підготовки до Четвертого спільного засідання Міжурядової українсько-кувейтської комісії, яке заплановано провести 6 - 8 листопада 2018 р. у Кувейті.

  Павло Розенко, голова української частини Міжурядової комісії, зауважив, що у цьому році була проведена значна робота з підготовки спільного засідання Комісії, у тому числі у взаємодії з кувейтською стороною.

  Віце-прем’єр-міністр зазначив, що з боку Кувейту також є великий інтерес розбудовувати відносини з Україною в аграрній, енергетичній, будівельній, медичній, фінансовій та інших взаємовигідних сферах двостороннього співробітництва.

  Він наголосив, що за підсумками 8 місяців 2018 року українсько-кувейтський товарообіг збільшився майже у 2,5 раза. «Тенденція до збільшення товарообігу свідчить, що у співпраці з Кувейтом у нас є взаємний інтерес і, як наслідок, значний потенціал співпраці, який нам слід реалізовувати», - підкреслив Павло Розенко.