• In English
 • Павло Розенко: Уряд вчасно внесе до Парламенту проект Держбюджету на 2019 рік
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 31 серпня 2018 року о 11:20

  Кабінет Міністрів України внесе до Верховної Ради України проект Державного бюджету України на 2019 рік до 15 вересня, як це і передбачено чинним законодавством. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

  «У минулому році Уряд вперше за всю історію незалежності забезпечив конституційне подання повного бюджету до Верховної Ради до 15 вересня. Я переконаний, що і цього року Уряд 15 вересня, може навіть трохи раніше, передасть проект Державного бюджету у Верховну Раду», - сказав він.

  За словами Віце-прем’єр-міністра, значна частина коштів Державного бюджету  буде спрямована на подальше посилення обороноздатності країни та підвищення грошового забезпечення військовослужбовців. «Це наш обов’язок – і ми його виконаємо», - зазначив він.

  Павло Розенко також зауважив, що економічна ситуація і рівень економічного заростання  дають підстави говорити про те, що у наступному році продовжиться підвищення соціальних стандартів.  «Я вже можу сказати точно, що з 1 січня 2019 року зросте і розмір мінімальної заробітної плати, і розмір пенсій», - сказав він.

  За його словами, Державний бюджет на 2019 рік  бюджет соціально спрямованим і водночас реальним. «Бюджет буде правдивим, там не буде надутих цифр», - підсумував Віце-прем’єр-міністр.