• In English
 • Остап Семерак: Цьогорічний COP 24 - хороша можливість для України та Польщі порушити важливі для регіону екологічні питання
  Міністерство екології та природних ресурсів України, опубліковано 23 жовтня 2018 року о 13:49

  Україна та Польща мають багато спільних викликів у питаннях охорони та збереження довкілля і надалі поглиблюватимуть співпрацю у цій сфері. Про це йшлося під час зустрічі Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака та Міністра навколишнього середовища Республіки Польща Генріха Ковальчика, яка 21 жовтня відбулася у м. Краків (Польща).

  Одним із важливих питань стало обговорення підготовки наших країн до проведення на початку грудня у м. Катовіце Конференції ООН зі зміни клімату (COP 24). Крім того, значну увагу було приділено актуальним питанням двостороннього співробітництва у сфері охорони навколишнього середовища та екології.

  «Цьогорічний COP 24 - хороша можливість для наших країн порушити важливі для регіону питання порядку денного. Такі як збереження лісів, якість води та стан атмосферного повітря. Крім того, Польща зараз реформує сферу природоохоронного нагляду та контролю і готова поділитися з нами своїм досвідом», - розповів за результатами неформальної зустрічі Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

  У свою чергу Міністр навколишнього середовища Республіки Польща Генріх Ковальчик подякував Україні за активну участь у переговорному процесі щодо становлення нової кліматичної політики.

  Остап Семерак запевнив, що Польща та світ можуть розраховувати на Україну у питаннях просування міжнародної кліматичної політики.

  Нагадаємо, міжнародна Кліматична конференція ООН (COP 24) відбудеться на початку грудня 2018 року в польському м. Катовіце, де буде продовжено роботу над напрацюванням правил імплементації Паризької кліматичної угоди.

  Україна однією із перших країн Європи підтримала та ратифікувала Паризьку кліматичну угоду, яка має замінити Кіотський протокол.