• In English
  • Основним критерієм у відборі до участі в Іграх Нескорених цьогоріч буде потреба реабілітації та адаптації, а не спортивний результат
    Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 25 червня 2019 року о 18:41

    Основним критерієм у відборі до участі в Іграх Нескорених цьогоріч буде потреба реабілітації та адаптації, а не спортивний результат. На цьому наголосила заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

    «Такий підхід є основним нововведенням і чималим викликом. Наша мета: аби кожен, хто отримав поранення, травму або хворобу внаслідок перебування в районі бойових дій, кожен ветеран чи ветеранка могли прийти на тестування і спробувати себе в шести видах спорту, аби обрати найцікавіший, найбільш підходящий для себе», - розповіла Оксана Гаврилюк, зазначивши, що спортивним результатам у відборі буде приділено лише 10% уваги.

    «Головне найти підхід до наших ветеранів, впевнена, як жінка одного з них. Думаю, нам вдасться мотивувати хлопців та дівчат прийти і взяти участь у відборі і змаганнях. Під час відбору із усіма кандидатами на участь у Іграх Нескорених буде працювати велика підготовлена команда психологів, яка допоможе зрозуміти рівень потреби того чи іншого кандидата у реабілітації, а отже, участі в змаганнях», - повідомила заступник голови благодійного фонду «Повернись живим» Ірина Турчак.