• In English
 • Органи із сертифікації персоналу продовжують здійснювати атестацію за професією «менеджер житлового будинку»
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 31 серпня 2020 року о 15:17

  В Україні віднедавна з’явилася нова професія – «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», адже очолювати ОСББ повинні відповідальні і фахові люди задля створення належних умов для проживання і задоволення господарчо-побутових потреб мешканців.

  Тому Законом України «Про житлово-комунальні послуги» впроваджено здійснення професійної атестації управителів за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

  У період карантину органи із сертифікації персоналу перейшли на он-лайн навчання та продовжують здійснювати атестацію дистанційним методом.

  «Сьогодні забезпечити вимоги суспільства на безпечне та комфортне проживання під силу управителю-професіоналу, який володіє і технічними знаннями, і знаннями законодавства, а також має навички комунікації та менеджменту. Тому дуже важливо, незважаючи на коронакризу, що такі органи із сертифікації продовжують працювати та проводять атестацію управителів житлових будинків», – зазначила заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

  Довідково

  Перелік органів з сертифікації персоналу, акредитованих на відповідність вимогам міжнародних та національних стандартів, розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства з акредитації України.

  Відповідну акредитацію для здійснення професійної атестації за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» мають:

  · Орган з сертифікації персоналу будівельної галузі Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі»;

  · Орган з сертифікації персоналу товариства з обмеженою відповідальністю «Сертифікаційний центр «СТАНДАРТ;

  · Орган з сертифікації персоналу товариства з обмеженою відповідальністю «Інститут муніципального менеджменту».