• In English
 • Оприлюднено приклади практичних завдань для держслужбовців
  Державне бюро розслідувань, опубліковано 08 червня 2018 року о 16:11

  Оприлюднено приклади практичних завдань для кандидатів на посади державних службовців центрального апарату та територіальних управлінь Державного бюро розслідувань (окрім перших заступників та заступників Директорів територіальних управлінь, працівників слідчих та оперативних структурних підрозділів центрального апарату та територіальних управлінь Державного бюро розслідувань).

  Нагадуємо, що на етапі початкового формування підрозділів Бюро кандидати мають дати відповідь на 25 завдань практичного характеру у вигляді тестів, які складаються на комп’ютері. На виконання конкурсанти матимуть 90 хвилин. За кожну правильну відповідь кандидат отримає 2 бали.

  Для державних службовців модельні завдання практичного характеру будуть складатися із розділів:

  • Закон України «Про Державне бюро розслідувань»;
  • Закон України «Про державну службу»;
  • антикорупційне законодавство;
  • спеціальне законодавство, відповідно до посади, на яку претендує кандидат, та/або питання щодо виявлення практичних навиків.

  Раніше було опубліковано приклади модельних завдань практичного характеру для кваліфікаційного іспиту перших заступників та заступників Директорів територіальних управлінь Держаного бюро розслідувань, працівників слідчих та оперативних структурних підрозділів центрального апарату та територіальних управлінь Державного бюро розслідувань.