• In English
 • Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків вибуху у житловому будинку в Дарницькому районі Києва (станом на 15:00)
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 22 червня 2020 року о 16:47

  Cтаном на 15:00 22 червня підрозділами ДСНС продовжуються роботи щодо розбирання завалу на 4 поверсі. Проводиться розпилювання плит в зруйнованій квартирі на 4 поверсі для їх подальшого підняття краном.

  У зв'язку із постійною загрозою обрушення конструкцій та обмеженим простором для роботи інженерної техніки рятувальники працюють вручну, із застосуванням колінчатих підйомників та підйомного крану.

  Доля 2 осіб залишається невідомою.

  З початку проведення робіт з-під завалів вилучено тіла 3 осіб.

  Пошуково-рятувальні роботи проводяться безперервно і будуть здійснюватися до остаточного виявлення осіб, доля яких залишається невідомою.

  Координація робіт здійснюється Штабом з ліквідації НС Київської міської державної адміністрації.

  Всього на місці події працює 42 одиниці техніки та 211 чоловік, з них від ДСНС 19 од. техніки та 91 чол. особового складу, в тому числі 1 кінологічний розрахунок.

  Нагадаємо, 21 червня о 10:00 у Дарницькому районі по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в десятиповерховому житловому будинку стався вибух попередньо газоповітряної суміші без послідуючого горіння. Внаслідок вибуху сталося руйнування п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів.

  Вже через 10 хвилин після отримання сигналу підрозділи ДСНС приступили до пошуку і рятування людей: з під'їзду евакуювали 23 особи, з-під завалу деблокували 3 особи.