• In English
 • Оновлену програму діяльності Уряду плануємо подати на розгляд Верховної Ради вже цієї осені, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 вересня 2021 року о 13:02

  Кабінет Міністрів планує подати на розгляд Парламенту оновлену програму діяльності Уряду вже цієї осені. Про це на прес-конференції 14 вересня повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Він зазначив, що в основу програми діяльності Уряду, яка була розроблена і затверджена постановою Кабінету Міністрів України, закладені передвиборча програма Президента України Володимира Зеленського.

  «Зараз ми її оновили, і цієї осені плануємо подавати на розгляд Парламенту. Вона включає в себе передвиборчі обіцянки Президента, наші міжнародні зобов’язання та виконання запланованих реформ», — наголосив Денис Шмигаль.

  Глава Уряду також підкреслив, що на сьогодні реалізовано багато амбітних завдань, які довгий час відкладались. Зокрема, це старт ринку землі, початок великої приватизації та судової реформи тощо. Загалом Уряд працює над впровадженням понад 20 реформ.

  «В Україні унікальна ситуація, коли владна команда має можливість створювати, розвивати, будувати. І я пишаюся тим, що належу до команди Володимира Зеленського. Ми дійсно сьогодні маємо можливість не на ток-шоу сперечатися, а реалізовувати в Україні те, що покращує нашу державу», — зазначив Глава Уряду.

  Оновлену програму діяльності Уряду плануємо подати на розгляд Верховної Ради вже цієї осені, — Денис Шмигаль