• In English
 • Денис Шмигаль: Очікуємо отримати транш МВФ та макрофінансову допомогу від ЄС до кінця року
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 вересня 2021 року о 12:46

  Цього тижня в Україну прибуде місія МВФ, яка має оцінити прогрес України щодо виконання Меморандуму з Фондом у межах програми stand-by. Про це на прес-конференції 14 вересня повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Україна виконала всі умови та всі бенчмарки, які були прописані в Меморандумі з МВФ. Ми очікуємо позитивне проходження цієї місії, яка буде завершальною в підготовці видачі наступного траншу. Наприкінці листопада, або на початку грудня можемо отримати черговий транш МВФ в розмірі 750 млн доларів», — відзначив очільник Уряду.

  Також Денис Шмигаль підкреслив, що Уряд дуже плідно співпрацює з МВФ і переконаний, що місія Фонду буде успішною.

  Прем’єр-міністр також відзначив, що Україна отримала позитивний сигнал від Європейського Союзу щодо отримання макрофінансової підтримки в розмірі 600 млн євро. Тепер, за його словами, Єврокомісія очікує початку місії МВФ. Дата отримання траншу від ЄС була продовжена і, як зазначив Денис Шмигаль, цей транш може надійти цієї осені.

  Денис Шмигаль: Очікуємо отримати транш МВФ та макрофінансову допомогу від ЄС до кінця року Денис Шмигаль: Очікуємо отримати транш МВФ та макрофінансову допомогу від ЄС до кінця року Денис Шмигаль: Очікуємо отримати транш МВФ та макрофінансову допомогу від ЄС до кінця року Денис Шмигаль: Очікуємо отримати транш МВФ та макрофінансову допомогу від ЄС до кінця року Денис Шмигаль: Очікуємо отримати транш МВФ та макрофінансову допомогу від ЄС до кінця року