• In English
 • Ольга Стефанішина підпише додаткову Угоду з ЄС щодо фінансової підтримки реформи децентралізації
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 14 липня 2021 року о 17:18


  14 липня Уряд уповноважив Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгу Стефанішину підписати Додаткову угоду №1 між Урядом України та Єврокомісією про внесення змін до Угоди про фінансування «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку — друга фаза».

  Ця Угода дозволить:

  • збільшити на 14,1 млн євро фінансування європейською стороною заходів, передбачених Угодою. Відтак загальна вартість Угоди складе 54,1 млн євро;
  • продовжити період виконання Угоди на 1 рік до 08.07.2025 року.

  Залучення додаткового фінансування підтримає подальшу реформу децентралізації на центральному та місцевому рівнях.

  «Децентралізація є справжньою історією успіху для України. Європейські партнери також вважають, що наш досвід доцільно враховувати та застосовувати в інших країнах. Завдяки цій реформі регіони України отримали більше економічних та соціальних можливостей. А відкриття майже 900 центрів надання адміністративних послуг значно покращило сервіс та комфорт у отриманні державних послуг. Продовжуємо працювати над тим, аби євроінтеграція надала якомога більше переваг для кожного мешканця нашої країни», – коментує Ольга Стефанішина.