• In English
 • Ольга Стефанішина: Підписання Угоди про Спільний авіаційний простір має відбутися якнайшвидше
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 15 липня 2020 року о 11:50

  Підписання Угоди про Спільний авіаційний простір має відбутися якнайшвидше. Про це йшлося під час телефонної розмови Віце-прем’єр-міністра Ольги Стефанішиної, Міністра інфраструктури Владислава Криклія з Єврокомісаркою з питань транспорту Адіною-Йоаною Велян.

  «Угода сприятиме розвитку української авіаційної індустрії, збільшенню кількості рейсів і пасажиропотоку», – зазначила Ольга Стефанішина.

  Під час розмови Віце-прем’єр-міністр також наголосила на важливості включення внутрішніх водних шляхів України до регіональної карти Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T), зокрема української частини річки Дунай.

  «Активізація участі України у реалізації Дунайської стратегії ЄС є одним з моїх пріоритетів. Йдеться про посилення нашої практичної співпраці та сполучення з державами-членами ЄС», – зазначила вона. 

  Враховуючи зростаючу динаміку торгівлі України з ЄС, учасники відзначили корисність налагодження структурованого діалогу з питань логістики. Також обговорили допомогу ЄС для реалізації інфраструктурних проектів.