• In English
 • Ольга Стефанішина: Агресія Росії не стримає рух України до членства в НАТО
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 15 квітня 2021 року о 16:24

  Агресія Росії не стримає рух України до членства в НАТО. На цьому Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина наголосила під час зустрічі з міністрами закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом та Литви Габріелюсом Ландсбергісом, а також заступником Міністра закордонних справ Естонії Рейном Таммсaаром.

  «Концентрація сил Росії біля кордонів України – це виклик для всієї Європи. Об'єднання наших союзників в Альянсі довкола надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО сьогодні є найменшою політичною інвестицією, яку можна зробити для досягнення безпекової стабільності в регіоні. Ми чітко усвідомлюємо свою роль у безпеці всього регіону, тому попри агресію Росії, Україна не припинить дискусію, яку почала, щодо своїх євроатлантичних амбіцій», – сказала Ольга Стефанішина.

  Урядовець подякувала партнерам за підтримку України.

  «Трансатлантична єдність має стати ключем до матеріалізації рішень Бухарестського саміту НАТО у 2008 році», – наголосила Віце-прем'єр-міністр.

  Ольга Стефанішина: Агресія Росії не стримає рух України до членства в НАТО Ольга Стефанішина: Агресія Росії не стримає рух України до членства в НАТО Ольга Стефанішина: Агресія Росії не стримає рух України до членства в НАТО