• In English
 • Олексій Любченко та представники проекту METS визначили напрями співпраці у 2021 році
  Державна податкова служба України, опубліковано 26 лютого 2021 року о 18:13

  Голова ДПС Олексій Любченко провів друге засідання Керівного комітету проекту METS «Україна – Швеція: Партнерство заради сучасної та ефективної податкової служби».

  Участь у зустрічі також взяли заступники Голови ДПС Михайло Тітарчук та Наталія Калєніченко, заступник Голови Податкової агенції Швеції Фредрік Розенгрен, менеджер проекту METS Енн Андреассон, довгостроковий експерт проекту METS Арне Якобссон та координатор національних програм Посольства Швеції в Україні Ганна Царенко.

  «Швеція – країна, яка має одну з найпрозоріших та найефективніших податкових систем в Європі, найвищий рівень податкового комплаєнсу та довіри суспільства до податкового органу. Ось чому кращі практики Податкової агенції Швеції мають велике значення для ДПС», – наголосив Олексій Любченко.

  Він також висловив впевненість, що реалізація проекту METS може надати поштовх дуже важливим змінам всередині ДПС. Основна мета проекту – покращити спроможність податкової адміністрації та сприяти перетворенню ДПС на більш сучасну, надійну, ефективну та сервісоорієнтовану службу. Це повністю відповідає стратегічним цілям, які визначено податковою службою.

  Учасники зустрічі обговорили основні напрями роботи за проектом та затвердили план роботи на 2021 рік.

  Під час зустрічі швецькі колеги відзначили великий прогрес у діяльності Державної податкової служби України.

  Зокрема, заступник Голови Податкової агенції Швеції Фредрік Розенгрен зазначив, що був вражений досягненнями  українських податківців, які в складні часи, викликані пандемією коронавірусу, ефективно виконують свої обов’язки та запроваджують нові сервіси для платників податків. За його словами, швецькі податківці не лише матимуть  змогу поділитися своїми здобутками, але й перейняти досвід українських колег у багатьох сферах.