• In English
 • Олексій Любченко провів перше засідання нового Урядового комітету з економічної політики
  Міністерство економіки України, опубліковано 12 серпня 2021 року о 18:37

  Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко провів перше засідання нового Урядового комітету з питань економічної, фінансової політики, паливно-енергетичного комплексу, розвитку громад і територій та захисту довкілля.

  «Комітет розглядатиме проекти урядових рішень щодо фінансово-економічної сфери та реального сектору економіки, регіонального розвитку, децентралізації, екологічного захисту. Впевнений, що міністри, які відповідають за кожен з напрямів, знаходитимуть спільні позиції, і у нашому комітеті буде можливість сформувати цілісну узгоджену державну політику», - прокоментував Олексій Любченко.

  На першому засіданні Урядового комітету розглядались проекти законів щодо ядерної енергії та радіаційної безпеки, про житлово-комунальні послуги, а також низка проектів постанов Уряду щодо економічних питань, зокрема питання створення Державного аграрного реєстру тощо. Крім того, було підтримано та направлено на розгляд Кабінету Міністрів проект Указу Президента “Про Стратегію біобезпеки та біологічного захисту”.

  Нагадаємо, 28 липня Уряд створив новий Урядовий комітет з питань економічної, фінансової політики, паливно-енергетичного комплексу, розвитку громад і територій та захисту довкілля, який очолив Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України.