• In English
 • Олексій Гончарук: Уряд зробив ще один крок до покриття 4G-Інтернетом 95% території України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 05 лютого 2020 року о 16:23

  Уряд прийняв рішення, яке підвищить ефективність користування радіочастотним ресурсом. Зокрема, внесено зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

  «Перерозподіл частот у діапазонах 800-900 МГц покращить доступ до мобільного Інтернету та полегшить операторам процес побудови мереж 4G», - зазначив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.  

  Завдяки перерозподілу частот вже у перших числах березня оператори оновлять свої ліцензії. У квітні свою мережу почне розвивати оператор Інтертелеком, а у липні – мобільні оператори великої трійки.

  «Таким чином, ми збережемо гарні темпи у досягненні цілі Уряду – забезпечити до 2024-го року 95% покриття транспортної інфраструктури, населених пунктів та їхніх соціальних об’єктів доступом до високошвидкісного інтернету», - підкреслив Прем'єр-міністр.

  Покращення доступу до мобільного Інтернету дасть можливість повноцінно користуватися перевагами цифрового світу, зокрема у сферах освіти, медицини, електронної комерції, адміністративних послуг, розвитку електронної демократії.

  Олексій Гончарук: Уряд зробив ще один крок до покриття 4G-Інтернетом 95% території України