• In English
 • Олексій Гончарук: Уряд надасть підтримку родинам та близьким загиблих в авіакатастрофі в Ірані
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 січня 2020 року о 11:31

  «Іран заявив, що український пасажирський літак було збито. Це важливий крок у процесі розслідування, яке досі триває. Наші експерти й надалі працюють на місці трагедії з метою детального розслідування причин та остаточного встановлення істини», - заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

  За його словами, українські фахівці продовжують пошук речових доказів, пов’язаних із трагедією і вже спільно з Організацією цивільної авіації Ісламської Республіки Іран оглянули знайдені «чорні скринькі» та місце зберігання частини фрагментів літака.

  Також було здійснено розкладку фрагментів літака з метою встановлення повноти знайдених частин Boeing-737-800.

  Зібрано ДНК-зразки родичів загиблих у авіакатастрофі. Сьогодні зранку електронну ДНК-формулу направлено українським експертам, які працюють на місці трагедії в Тегерані.

  «Працюємо над тим, щоб завершити ідентифікацію і якнайшвидше провести репатріацію тіл загиблих громадян України.  Біль трагедії не мине. Ми щиро співчуваємо близьким. Україна зробить усе для розкриття всіх деталей трагедії та надасть підтримку родинам загиблих», - наголосив Глава Уряду.

  Олексій Гончарук: Уряд надасть підтримку родинам та близьким загиблих в авіакатастрофі в Ірані