• In English
 • Олексій Гончарук представив нового Голову Укравтодору
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 листопада 2019 року о 13:50

  Сьогодні, 19 листопада, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив колективу нового керівника Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова, який призначений на посаду за результатами відкритого конкурсу.

  «Суспільство очікує, щоб в Україні були якісні дороги і викорінена корупція. Це першочергове завдання нового керівника відомства. Для цього нам потрібна чесна та професійна людина в керівництві Укравтодору. В чесності та професіоналізмі Олександра Кубракова – не сумніваюсь», – сказав Голова Уряду.

  Першочергове завдання Олександру Кубракову на посаді – повністю оновити керівній склад служб автомобільних доріг в областях, а також керівництво ДАК «Автомобільні дороги України».

  Олексій Гончарук також закликав нечесних держслужбовців самим звільнятися: «Ті, хто належить до схем – одразу звільняйтеся. Це моя принципова позиція. Більше того, у нас нульова толерантність до корупції. Тому закликаю нового Голову Укравтодору створити прозорі умови закупок у відомстві».

  Одним із найважливіших проектів Голова Уряду назвав будівництво запорізького моста. Тому пріоритетне завдання нового керівництва Укравтодору – підготувати документацію та оголосити міжнародний тендер на добудову запорізького мосту.

  Прем’єр-міністр також наголосив, що в Бюджеті-2020 закладена рекордна сума на інфраструктуру. Зокрема, на ремонт та утримання доріг державного значення передбачено 33,4 млрд грн, вдвічі збільшено суму на безпеку дорожнього руху.

  Серед завдань нового Голови Укравтодору:

  • підготувати плани відновлення доріг на 2020 рік;
  • зробити ревізію підготовки до зими;
  • посилити роботу з міжнародними партнерами для залучення інвестицій на будівництво доріг.

  Нагадаємо, відповідно до Програми дій Уряду протягом наступних п’яти років заплановано привести до нормативного стану 24 тис. км доріг національного значення. Такі ж амбітні плани і щодо відновлення місцевих доріг.

  За словами Прем’єр-міністра, для виконання такого плану потрібна чесна та професійна людина в керівництві Укравтодору – Олександр Кубраков зарекомендував себе як професіонал під час будівництва траси «Запоріжжя-Маріуполь».

  Довідково

  Олександр Кубраков має 15 років досвіду в сфері економіки, досвід управління проектами транспортної інфраструктури. За час роботи в Парламенті народним депутатом України IX скликання подав 16 законопроектів, з яких 12 вже ухвалили, 4 ще доопрацьовуються. Зокрема, є автором ухваленого законопроекту №1041 про запровадження середньострокової державної цільової програми на будівництво, реконструкцію, капітальний та середній поточний ремонт доріг державного та місцевого значення.

  Олександр Кубраков також автор прийнятого Парламентом законопроекту №1061, який запроваджує аудит безпеки доріг. Документ дозволить досягти високого рівня безпеки дорожнього руху, знизить аварійність на дорогах та тяжкість наслідків ДТП.

  Серед інших законодавчих ініціатив новообраного Голови Укравтодору:

  •  законопроект №1064 про внесення змін до Бюджетного кодексу про джерела фінансування Дорожнього фонду;
  •  законопроект №1182-1 про внутрішній водний транспорт, який регулює правові відносини в галузі;
  •  законопроект №2234 про визначення відповідальності за формування системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг загального користування.
  Олексій Гончарук представив нового Голову Укравтодору