• In English
 • Олексій Гончарук: Уряд поновлює будівництво запорізького мосту
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 березня 2020 року о 13:51

  Уряд поновлює будівництво запорізького моста, який почали будувати ще 15 років тому. Про це заявив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час брифінгу в Будинку Уряду.

  Сьогодні в Кабінеті Міністрів України відбулося підписання контракту щодо будівництва мосту в Запоріжжі між Укравтодором та турецькою компанією Onur Taahhut. Компанія виконає роботи за 11,9 млрд грн (з ПДВ).

  Будівництво мосту було розпочато у 2004 році, однак за 15 років не було завершено.

  Для фінансування будівництва мосту Урядом була прийнята окрема постанова, що дозволила виділити додаткове фінансування поза Державним дорожнім фондом.

  "Запорізький міст має значення для всієї країни, це складний інженерний об’єкт, в історії сучасної України аналогів цьому будівництву немає", — прокоментував голова Укравтодору Олександр Кубраков.

  Нагадаємо, виконавець робіт із будівництва мосту був визначений 21 лютого 2020 року за результатами оголошеного Службою автомобільних доріг у Запорізькій області тендера.

  Компанія Onur Taahhut Tasimacilik İnsaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi зобов’язується виконати роботи за 11,918 млрд грн (з ПДВ).

  Термін надання послуг – до 3 березня 2024 року.

  Відповідно до проекту будівництва — це магістраль безперервного руху довжиною понад 9 км, яка зв’язує правобережну частину міста Запоріжжя з центральною лівобережною частиною і основною північною промисловою зоною через обидва рукави річки Дніпро та острів Хортиця.

  Магістраль складається з шести транспортних розв’язок, у складі яких 27 штучних споруд, в тому числі два 2 позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

  Довідково

  Компанія Onur Taahhut Tasimacilik İnsaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi була заснована у 1991 році.

  Компанія успішно реалізувала важливі проекти в Хорватії, Україні, Тунісі, Молдові, Омані, Екваторіальній Гвінеї та Туркменістані. Має багатий досвід виконання будівельно-монтажних робіт на об’єктах інфраструктури по всій Україні.

   Onur Taahhut виконує будівництво автодоріг, мостів, примикань, споруд і роботи з реконструкції доріг. В їхньому розпорядженні є будмайданчики із заводами для виробництва асфальтобетону.


  Олексій Гончарук: Уряд поновлює будівництво запорізького мосту Олексій Гончарук: Уряд поновлює будівництво запорізького мосту