• In English
 • Олексій Гончарук: Маємо всі передумови для економічного зростання в наступні кілька років
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 січня 2020 року о 21:20

  Зараз Україна має всі передумови для економічного зростання в наступні декілька років. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук на презентації Стратегії розвитку фінансового сектору до 2025 року. Документ затвердили Національний банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Міністерство фінансів України та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. 

  «Підписано важливий документ, який передбачає розвиток фінансового сектору за п’ятьма основними напрямами.  В України зараз є все для того, щоб стрімко зростати наступні декілька років. Тенденції, які ми сьогодні спостерігаємо – це і збільшення золотовалютних резервів, і рекордне зниження інфляції – означає, що нашій країні починають вірити», - підкреслив Олексій Гончарук.

  Він також зазначив Уряд і Національний банк є надійними партнерами.

  «Уряд і НБУ мають спільні пріоритети: економіці треба максимально швидко дати доступ до дешевих ресурсів і зменшити ризики для фінансових установ», - зазначив Олексій Гончарук.

  За його словами, дешеві кредити потрібні українцям вже зараз, тож з 1 лютого буде запущено програму дешевих кредитів для малого підприємництва під 5%, 7% і 9%, анонсовану раніше Президентом.

  «Також ми очікуємо, що в цьому році буде значно зменшена вартість кредитних ресурсів і для іпотеки. Наша мета — 11-12% у гривні», - повідомив Глава Уряду і додав, що ще одним важливим пріоритетом є доступність фінансових послуг.

  «Ми добре розуміємо, що робити. У нас є план. Ми готові до складних викликів, які очікують нас наступні кілька років», - зауважив Прем’єр-міністр. 

  Детальніше: https://bit.ly/30q1vMM

  Олексій Гончарук: Маємо всі передумови для економічного зростання в наступні кілька років Олексій Гончарук: Маємо всі передумови для економічного зростання в наступні кілька років