• In English
 • Олексій Чернишов відвідав КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім. героїв Молодої гвардії»
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 15 березня 2021 року о 15:13

  Під час робочого візиту до Луганщини Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій, відвідав КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім. героїв Молодої гвардії». В межах програми «Велике будівництво» 2020 у ліцеї-інтернаті реконструювали стадіон.

  «У серпні 2014 року територія ліцею була захоплена терористами, а навчально-матеріальна база вщент розграбована та знищена. Тому навчальний заклад перемістили з тимчасово окупованого Луганська до м. Кремінна Луганської області. У рамках програми «Велике будівництво» ліцей-інтернат відновлюють, щоб учні могли фізично розвиватись. Приємно вражений патріотичним настроєм учнів та умовами, в яких вони живуть”, – зазначив Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій.

  На території стадіону звели трибуни, облаштували смугу перешкод, волейбольний та баскетбольний майданчики. Також побудували майданчик із тренажерами. Тепер понад 18 тис. осіб можуть користуватись новою спортивною інфраструктурою.

  Загальна кошторисна вартість проекту сягнула 27 млн грн.