• In English
  • Олексій Чернишов: Уряд ухвалив рішення, яке сприятиме посиленню євроінтеграційних процесів в Україні
    Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 13 травня 2021 року о 13:40

    Україна продовжує курс на євроінтеграцію. Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив рішення, яке сприятиме посиленню євроінтеграційних процесів в Україні. Так, заступника Міністра розвитку громад та територій з питань європейської інтеграції Ігоря Корхового призначено головою української частини Українсько-словацької міжурядової комісії з питань транскордонного співробітництва, Українсько-угорської міжурядової змішаної комісії з питань транскордонного та прикордонного співробітництва, спільної Українсько-польської координаційної міжурядової ради з питань міжрегіонального співробітництва, Координатором діяльності, пов’язаної з участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.

    «Це призначення сприятиме зміцненню економічного потенціалу та розвитку стратегічних можливостей України, а також посиленню євроінтеграційних процесів в Україні. Крім того, схвалення проекту постанови є надзвичайно важливим, адже Україна стала першою країною, яка ще не будучи членом ЄС, головуватиме у Дунайській Стратегії на найближчий рік і відповідатиме за визначення пріоритетних напрямків співпраці країн у рамках ініціативи», — зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

    Нагадаємо, раніше Координаційний центр Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону погодив заявку України на головування у цій ініціативі.