• In English
 • Олексій Чернишов: У Кривому Розі триває відновлення стадіону «Металург»
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 18 червня 2021 року о 16:01

  У межах Програми Президента «Велике будівництво» у Кривому Розі Дніпропетровської області реконструюють стадіон футбольного клубу «Кривбас» – аварійну арену «Металург». Про це зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

  «Переконаний, що реконструкція цього легендарного стадіону — одна з найважливіших подій у житті Кривого Рогу та всієї Дніпропетровщини. Реконструйований стадіон зможе прийняти понад 19 тисяч глядачів. Тут запрацюють, зокрема, дитячі спортивні секції та ДЮСШ для понад 2000 дітей. Одне з пріоритетних завдань на сьогодні – це створення якісної спортивної інфраструктури по всій Україні», – підкреслив Олексій Чернишов.

  Проектом, зокрема, передбачено реконструкцію ігрового поля та заміну освітлення; встановлення систем турнікетів, внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження, а також нового електронного табло з системою управління. Окрім того, будуть відновлені проїзди і пішохідні зони, облаштовані місця для паркування та система зовнішнього освітлення. Також на території арени буде відремонтовано трибуни й огорожі між секторами. Окрім того, будуть реконструйовані спортивні приміщення, а також організована робоча зона для представників ЗМІ.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента України «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів, 80 з них – це спортивна інфраструктура.