• In English
 • Олексій Чернишов: Триває робота над впровадженням енергоефективності в житловому секторі
  опубліковано 03 вересня 2021 року о 18:16

  Плани роботи та фінансування Фонду енергоефективності обговорили Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов із керівником Групи підтримки України – заступником Генерального директора генерального Директорату з питань політики сусідства та переговорів про розширення Європейської Комісії Катариною Матерновою. Зустріч відбулась в онлайн-форматі.

  «У Мінрегіоні триває робота над впровадженням енергоефективності в житловому секторі. Ми розділяємо цінності Європейської комісії та, зі свого боку, розвиваємо напрям термомодернізації будівель. Також підтримуємо пропозицію щодо спільного обговорення довгострокових планів та цілей функціонування Фонду енергоефективності. Адже термомодернізація будівель позитивно впливає як на екологічне середовище, так і на зниження сум у платіжках за комунальні послуги», — зазначив Олексій Чернишов.

  Під час зустрічі сторони обговорили перспективи роботи Фонду енергоефективності.

  Зазначимо, Фонд енергоефективності — державна установа, створена з метою підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов презентував законопроект щодо комплексної термомодернізації будівель. Документ було направлено на розгляд Уряду.