• In English
 • Герман Галущенко: 30 найактуальніших інвестиційних проектів в українській електроенергетиці презентували в США
  Міністерство енергетики України, опубліковано 03 вересня 2021 року о 17:32

  30 найактуальніших інвестиційних проектів в українській електроенергетиці презентували в США. Очікувана вартість проектів становить 16,85 млрд доларів. Про це написав Міністр енергетики Герман Галущенко на своїй Фейсбук-сторінці, підбиваючи підсумки робочого візиту до США.

  «Конструктивно поспілкувалися з керівництвом Ексімбанку США та Світового банку щодо залучення коштів для реалізації проектів із розвитку української енергетики та зміцнення енергетичної безпеки. Очікувана вартість 30 найактуальніших проектів в електроенергетичному секторі складає 16,85 млрд доларів. Загальний інвестиційний попит на проекти з електроенергії становить 25 млрд доларів», - зазначив Герман Галущенко.

  Він додав, що проведені зустрічі з LNG Allies та DFC підтвердили, що американські компанії зацікавлені у партнерстві з Україною, адже український енергосектор має значний інвестиційний потенціал.

  «Ми рішуче налаштовані його реалізувати», - наголосив Міністр.

  Під час візиту Міністр енергетики України підписав спільну заяву з Міністром енергетики США Дженніфер Ґренголм у присутності Президента України Володимира Зеленського. Також Герман Галущенко провів зустрічі із заступником Міністра енергетики США Ендрю Лайтом, заступником керівника Державного департаменту Вікторією Нуланд, старшим радником державного секретаря США із енергобезпеки Амосом Хохштайном та із керівництвом Бюро енергетичних ресурсів США, а також з керівництвом компаній Westinghouse і NuScale.

  Герман Галущенко анонсував продовження більш предметної дискусії з Міністерством енергетики США щодо Стратегічного діалогу з питань енергетики та клімату на наступній зустрічі у Варшаві.