• In English
 • Олексій Чернишов: Реконструкцію Українського театру в Одесі мають завершити до Дня Незалежності-2021
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 28 травня 2021 року о 12:36

  Під час робочої поїздки на Одещину Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов перевірив хід реконструкції об’єкта культури, що реалізується у межах «Великого будівництва» – Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька.

  «Одеський український театр — це один з культурних «магнітів» півдня нашої країни. Історично-важливою є і будівля, у якій розміщується театр, адже це — пам’ятка культурної спадщини України, що була побудована на початку XX століття. Дуже важливо, аби реконструкція театру була завершена до святкування 30-річчя Незалежності України, як це і заплановано. Культурні об’єкти — важливий напрям програми Президента «Велике будівництво» у 2021 році», — підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

  На об’єкті передбачені такі роботи, як реставрація і відновлення архітектурного і ліпного декору; ремонтно-реставраційні штукатурні роботи на фасадах; реставрація цоколя; фінішна шпаклівка і фарбування поверхонь; заміна віконних заповнень та зовнішніх вхідних дверей.

  Також у другий день робочої поїздки Міністр Олексій Чернишов відвідав ще один знаковий об’єкт – Одеську обласну школу вищої спортивної майстерності «Олімпієць», яку відновлюють у межах «Великого будівництва».

  «У цьому місці завжди виховували чемпіонів України та світу, але, на жаль, десятки років спортивну базу капітально не ремонтували і вона перебувала у жахливому стані. Нарешті об’єкт ремонтують. На «Олімпійці» мають бути створені сучасні умови для підготовки спортсменів, зокрема, й для національних збірних команд України», — наголосив Міністр Олексій Чернишов.

  Проектом передбачається створення багатофункціонального спортивного комплексу. Заплановано виконати заміну покрівлі, вікон; ремонт зовнішніх та внутрішніх мереж тощо. Окрім того, передбачені норми безбар’єрності, аби заклад був доступним для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.