• In English
 • Олексій Чернишов проконтролював хід «Великого будівництва» у Волинській області
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 04 липня 2020 року о 10:17

  3 липня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов розпочав дводенну робочу поїздку до Волинської області.

  Разом з керівництвом області, головою Волинської ОДА Юрієм Погуляйком, Міністр ознайомився з ходом реалізації програми «Велике будівництво» та проектами, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку, а також перевірив стан виконання завдань Уряду, в тому числі щодо протидії поширенню респіраторної хвороби COVID-19.

  В рамках програми «Велике будівництво» у Волинській області у 2020 році залучено 153,1 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку та 21,1 млн грн з місцевих бюджетів.

  «Програма Президента «Велике будівництво» спрямована на розвиток та покращення соціальної інфраструктури в регіонах. Адже обмеженість або взагалі відсутність доступу до підприємств, закладів, організацій та споруд, які забезпечують умови життєдіяльності громади, зокрема, до дошкільних та шкільних закладів освіти, вносить певний дискомфорт в життя її мешканців. І влада як на рівні держави, так і місцева, має докласти зусилля для забезпечення достойних умов проживання в громадах, коли всі соціальні послуги доступні та мають належну якість», - зазначив Олексій Чернишов.

  Міністр ознайомився з будівництвом дитячих навчальних закладів та спортивних об’єктів. Він відвідав нове будівництво дитячого садка на 105 місць у селі Крупа Луцького району. У смт Турійськ відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня, де наразі завершено всі роботи з капітального ремонту та облаштування спортивного майданчика із штучним покриттям. А у смт Луків ознайомився з ходом будівництва навчальних приміщень у комунальному опорному закладі «Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей».

  У Нововолинську Міністр відвідав стадіон спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар», де триває капітальний ремонт. За 60 років експлуатації стадіон, який включає в себе спортивне ядро, футбольне поле, глядацькі трибуни та огородження, потребував значного оновлення. Реалізація проекту відбувається в рамках програми Президента «Україна-Чемпіон». Завдяки оновленню стадіону значно поліпшаться умови для занять спортом мешканців міста, зокрема, для 460 учнів Нововолинської ДЮСШ.

  «Велике будівництво» дає старт змінам на краще у регіонах. Сподіваюсь, що і мешканці Волині вже незабаром відчують їх», - підсумував Олексій Чернишов.