• In English
 • Міністр розвитку громад та територій ознайомився з успіхами Володимир-Волинського у реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді»
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 04 липня 2020 року о 11:24


  3 липня в рамках робочої поїздки до Волинської області Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів зустріч з представниками міста Володимир-Волинський, під час якої обговорювались досягнення та результати міста у реалізації всесвітньої ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Громада, дружня до дітей та молоді».

  У зустрічі також взяли участь голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко та Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк.

  Володимир-Волинська міська рада підписала Меморандум про взаємодію із ЮНІСЕФ у 2018 році, а міжнародний статус громади-кандидата місто отримало через рік.

  Серед основних досягнень Володимир-Волинська за час реалізації ініціативи: створення та облаштування рекреаційної зони відпочинку для дітей та молоді біля річки Риловиця та відкриття закладу дошкільної освіти «Сонечко», у якому функціонує три інклюзивні групи. Також було покращено доступність для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в місті. Зокрема, для дітей з особливими потребами покращено умови отримання освіти у школі та придбано спецавтомобіль, облаштовано ресурсну кімнату в інклюзивно-ресурсному центрі, зроблено 26 понижень тротуарів з використанням тактильної плитки та облаштовано світлофори із звуковими сигналами.

  У планах на майбутнє, зокрема, облаштувати спортивний майданчик для дітей з особливими потребами та дитячі майданчики в місцях масового проживання дітей, електронізація послуг для дітей та молоді, а також продовження роботи з покращення доступності в місті.

  «Такі ініціативи як «Громада, дружня до дітей та молоді» - це спільний інструмент держави, місцевої влади, суспільства для розбудови країни. Місто одне з перших приєдналось до ініціативи ЮНІСЕФ після її старту в Україні. Сьогодні воно серед муніципалітетів-лідерів у впровадженні ініціативи. Громада міста своїми діями доводить, що вона насправді дружня до дітей, сильна та готова розвиватись. І чим більше ставатиме таких громад, тим сильнішою буде Україна», - зазначив Олексій Чернишов.