• In English
 • Олексій Чернишов підтримав концепцію будівництва індустріальних парків у Львові
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 17 вересня 2021 року о 17:02

  Під час робочої поїздки Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова до Львівської області міський голова Львова Андрій Садовий представив концепцію будівництва двох індустріальних та одного промислового парків. Очільник Мінрегіону висловив підтримку ініціативі та готовність держави допомагати в реалізації.

  «Мережа індустріальних парків – це близьке майбутнє України. Це – ефективний інструмент для розвитку регіонів через залучення інвестицій, у тому числі іноземних. Прогресивні міста намагаються швидко скористатися можливостями, Львів – одне із таких. Я повністю підтримую концепцію, яку мені представили, та готовий допомагати», – наголосив Олексій Чернишов.

  Зазначимо, концепція розвитку промислових зон Львова передбачає будівництво двох індустріальних парків – «Рясне-2» та «Sparrow Park Lviv», а також промислового парку «Галілео Лоджістік» (на території промислової зони «Сигнівка»). Міський голова Львова своєю чергою повідомив про вже розпочаті роботи на одному з об’єктів та підготовку до старту на інших.

  Міністр Олексій Чернишов під час огляду території під будівництво індустріального парку «Sparrow Park Lviv» зазначив, що для Уряду розвиток мережі по всій Україні є пріоритетом. 

  «Для Президента та Уряду розбудова ефективної мережі індустріальних парків є пріоритетним напрямом роботи. Наразі очікуємо прийняття Верховною Радою законопроектів, що передбачають надання фіскальних стимулів підприємцям», – підкреслив очільник Мінрегіону.

  Зазначимо, раніше Міністр Олексій Чернишов повідомив, що Верховна Рада прийняла зміни до Закону України «Про індустріальні парки». Зокрема, документ передбачає підтримку розвитку індустріальних парків через:

  ·  державне фінансування будівництва основної інженерно-транспортної інфраструктури;

  ·  компенсацію витрат на підключення та приєднання до мереж;

  ·  надання коштів на безповоротній основі для облаштування індустріальних парків та будівництва об’єктів суміжної інфраструктури.

  Нагадаємо, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов перебуває з робочим візитом на Львівщині, де напередодні взяв участь у XX Міжнародному економічному форумі, відкритті унікального  лісорозсадницького комплексу та проінспектував стан реалізації проекту регіонального розвитку на базі «Львівської політехніки», де створюють  інноваційний науковий парк. Також Міністр провів нараду у Львівській ОДА стосовно підготовки до опалювального сезону та рівня охоплення вакцинацією від COVID-19.

  Детальніше на сайті Мінрегіону.