• In English
  • Олексій Чернишов: Для лікарні на Закарпатті придбали сучасне медичне обладнання для лікування онкохворих
    Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 19 серпня 2021 року о 17:22

    У межах Програми Президента «Велике будівництво» завершується оновлення Закарпатського протипухлинного центру. Йдеться про проведення капітального ремонту приміщення у відділенні променевої терапії радіологічного корпусу та закупки сучасного медичного лінійного прискорювача. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

    «У Закарпатському протипухлинному центрі з’явився перший в історії регіону медичний лінійний прискорювач. Відтак, люди з онкохворобами матимуть змогу пройти променеву терапію, використовуючи сучасне обладнання. Переконаний, розвинена медична інфраструктура має бути створена у кожному регіоні та кожній громаді», — зазначив Олексій Чернишов.

    Нагадаємо, у місті Берегове триває масштабна реконструкція районної лікарні. Кінцевий результат передбачає зведення дитячого, хірургічного, пологового та реанімаційного відділень та трьох операційних блоків. Крім того, другий корпус Берегівської районної лікарні планується забезпечити новою діагностичною апаратурою.