• In English
 • Олександр Ярема розповів про можливості для молоді на Другому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 03 липня 2019 року о 16:58

  2 липня на НСК "Олімпійський" розпочав роботу "Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури", організований Національним Бюро програми ЄС "Креативна Європа" в Україні за підтримки Українського культурного фонду.

  Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури став ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проєктів та ініціатив в Україні.

  Під час свого виступу заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема розповів про роботу Міністерства та актуальні можливості для молоді. Зокрема, про конкурси проєктів для молодіжних та дитячих громадських організацій, організацій, що працюють у сфері національно-патріотичного виховання, у рамках яких заявники можуть отримати фінансову підтримку на реалізацію проєкту. Також щодо щорічних конкурсів на реалізацію проєктів у рамках здійснення українсько-польських обмінів та обмінів молоддю України та Литви, серед пріорітетних напрямів яких, зокрема, є зміцнення міжкультурного діалогу.

  "Міністерство завжди підтримує ініціативи молоді, зокрема підтримка культурної спадщини та розбудова міжкультурного діалогу є одними з пріоритетних напрямів конкурсів проєктів, що наразі відкриті заявникам для отримання фінансової підтримки з державного бюджету. Водночас ми розуміємо, що робота з бюджетними коштами досить тривалий процес, тому наразі працюємо над спрощенням процедури подання конкурсних пропозицій", - зазначив Олександр Ярема.

  Протягом форуму учасники також поспілкувалися щодо грантових можливостей фінансової підтримки для розвитку молодіжних ініціатив та культурних індустрій із понад тридцятьма грантодавцями та державними фондами.